Pintoresco Departamento Full Equipado
1-slaapkamer Pintoresco Departamento Full Equipado Buenos Aires appartement heeft een eersteklas ligging op 17 minuten wandelen van de Galeria San Jose de Flores en biedt plaats aan maximaal 3 gasten. Naast een bagage-opslag biedt dit appartement ook uitzicht op de stad.
Dit 1-badkamer appartement is gesitueerd in de Flores wijk, binnen handbereik van Parque Avellaneda. Pintoresco Departamento Full Equipado appartementen liggen binnen 400 meter loopafstand van het metrostation San Pedrito en binnen 3 km van de Avenida 9 de Julio. Deze accommodatie ligt op afstand van 2 km van Parque Chacabuco.
De accommodatie heeft een zitruimte en een keuken met airconditioning voor optimaal comfort. Het appartement biedt gasten de handige voorziening van een haardroger en badlakens in de badkamer. Er is ook een bidet, een douche en een wastafel.
Pintoresco Departamento Full Equipado appartement heeft een kitchenette. Dit appartement is stappen van de dichtstbijzijnde bushalte, Nazca y Rivadavia. Actieve gasten kunnen genieten van het gemak van een ijsbaan.
- Luchthavens
- Luchthaven Jorge Newbery Airfield17 km
- Treinstations
- Flores Station900 m
Hotelfaciliteiten
Algemeen
- WiFi
Horeca
- Keukengerei
Kamervoorzieningen
- Zithoek
- Koffie- en theefaciliteiten
- Eettafel
- Gratis toiletartikelen
- Wastafel
- Flat-screen TV
Belangrijke mededeling
Veelgestelde vragen
- ❓
Welke populaire attracties liggen er in de buurt van Pintoresco Departamento Full Equipado appartement.
Gasten van Pintoresco Departamento Full Equipado appartement kunnen een bezoek brengen aan een van de hoog gewaardeerde bezienswaardigheden, de Galeria San Jose de Flores, binnen 17 minuten lopen vandaan. Andere bezienswaardigheden die een bezoek waard zijn zijn Parque Chacabuco (2 km) en de Avenida 9 de Julio (3 km). - ❓
Hoeveel kost het om Pintoresco Departamento Full Equipado appartement te boeken?
De prijs van het boeken van Pintoresco Departamento Full Equipado appartement is $40. - ❓
Heeft Pintoresco Departamento Full Equipado appartement een internetverbinding?
Ja, Pintoresco Departamento Full Equipado appartement is voorzien van wifi in de hele accommodatie.